F 3 K SAL

Novosti s področja letalskega modelarstva, pravilniki ...

Moderator: blisk

F 3 K SAL

OdgovorNapisal/-a webmar » 22.04.2008, 10:55

Iz dobro obvescenih virov sem izvedel ,da je ta klasa SAL postala FAI tekmovalna kategorija.Seveda stem je povezano tudi tekme kot so Evropsko in Svetovno prvenstvo.Tekmovalci bodo morali imeti ZLOS licence in bodo leteli kvalifikacije .Leta 2009 naj bi bilo 1 svetovno prvenstvo.Avtomatsko nasa dosedanja SAL tekmovanja postanejo nicna ker ne spadajo pod ZLOS in FAI. Na ZLOS bi morali takoj razpisati tekme za kvalifikacije na svetovno prvenstvo.Bo imel G.Gergic kaj za delati,od F 3 komisije na ZLOS u.LP.
Miran
webmar
Naš človek :)
 
Prispevkov: 139
Pridružen: 12.01.2003, 02:14
Kraj: Maribor

Re: F 3 K SAL

OdgovorNapisal/-a webmar » 15.07.2008, 19:47

webmar napisal/-a:Iz dobro obvescenih virov sem izvedel ,da je ta klasa SAL postala FAI tekmovalna kategorija.Seveda stem je povezano tudi tekme kot so Evropsko in Svetovno prvenstvo.Tekmovalci bodo morali imeti ZLOS licence in bodo leteli kvalifikacije .Leta 2009 naj bi bilo 1 svetovno prvenstvo.Avtomatsko nasa dosedanja SAL tekmovanja postanejo nicna ker ne spadajo pod ZLOS in FAI. Na ZLOS bi morali takoj razpisati tekme za kvalifikacije na svetovno prvenstvo.Bo imel G.Gergic kaj za delati,od F 3 komisije na ZLOS u.LP.
LP.Zgodilo se bo to kar sem napisal.Prireditve :1 Svetovno prvenstvo v SAL je ze razpisano in se ze vozijo kvalifikacije,razen Pri nas,ne dela G .Gergic in F 3 ZLOS.Objavljeno je tudi da bo WAG, letalske olimpijske igre,Torino Itali,HLG ,F3A modeli.Tudi pri nas nic od G Gergica.Kvalifikacije so se ze zacele.ZLOS in F 3 pa je tiho....LP.
Miran
webmar
Naš človek :)
 
Prispevkov: 139
Pridružen: 12.01.2003, 02:14
Kraj: Maribor


Vrni se na Novosti..

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron