Jadranje v termiki

Vse o modelih letal na elektro pogon ...

Moderator: blisk

OdgovorNapisal/-a overlord_tm » 31.10.2004, 20:56

Evo jaz sem danes (no malo že včeraj :D ) začel sestavljati svojega telstarja race. Na začetku je bilo malo težav ker je načrt bolj "kilav" tako da sem moral poštudirat za vse letvice kam gredo itd... :lol:

Ampak sedaj gre in jutri bo verjetno že sestavljen.:)

Sam bom krila naredil iz enega dela, ker so tisti bajoneti za sestavlanje krila TEŽKI! (24g preračunano v F5J težo je ogromno-vsaj zame). Namesto kovinskih ojačitev na prvih uškah bom uporabil plastične cevke ki tehtajo 8g :D .
Uporabniški avatar
overlord_tm
Naš človek :)
 
Prispevkov: 132
Pridružen: 06.05.2004, 14:28
Kraj: Domžale - Vir

OdgovorNapisal/-a overlord_tm » 31.10.2004, 20:58

MC GAYVER napisal/-a:neki jih ima Gasilec


Gasilec jih prodaja kot bi bile zlate :D
Uporabniški avatar
overlord_tm
Naš človek :)
 
Prispevkov: 132
Pridružen: 06.05.2004, 14:28
Kraj: Domžale - Vir

OdgovorNapisal/-a ultralajt » 31.10.2004, 21:08

Gasilec jih prodaja kot bi bile zlate


He, he!

Najcenejse so pa tiste k`so IZ-LATE !
Uporabniški avatar
ultralajt
Forumski veteran
 
Prispevkov: 913
Pridružen: 07.04.2004, 16:35

OdgovorNapisal/-a Letme » 01.11.2004, 10:50

overlord_tm napisal/-a:Evo jaz sem danes (no malo že včeraj :D ) začel sestavljati svojega telstarja race. Na začetku je bilo malo težav ker je načrt bolj "kilav" tako da sem moral poštudirat za vse letvice kam gredo itd... :lol:

Ampak sedaj gre in jutri bo verjetno že sestavljen.:)

Sam bom krila naredil iz enega dela, ker so tisti bajoneti za sestavlanje krila TEŽKI! (24g preračunano v F5J težo je ogromno-vsaj zame). Namesto kovinskih ojačitev na prvih uškah bom uporabil plastične cevke ki tehtajo 8g :D .


Ja načrt je zares malce kilavo narejen - še posebej ker zraven ni kosovnice. Zanima pa me kako bi se krila pritrdila če nebi bila narejena iz enega samega dela.
I cannot do anything without fear
Uporabniški avatar
Letme
Novinec
 
Prispevkov: 28
Pridružen: 26.10.2004, 22:19
Kraj: Ljubljana

OdgovorNapisal/-a overlord_tm » 01.11.2004, 14:26

Letme napisal/-a:
overlord_tm napisal/-a:Evo jaz sem danes (no malo že včeraj :D ) začel sestavljati svojega telstarja race. Na začetku je bilo malo težav ker je načrt bolj "kilav" tako da sem moral poštudirat za vse letvice kam gredo itd... :lol:

Ampak sedaj gre in jutri bo verjetno že sestavljen.:)

Sam bom krila naredil iz enega dela, ker so tisti bajoneti za sestavlanje krila TEŽKI! (24g preračunano v F5J težo je ogromno-vsaj zame). Namesto kovinskih ojačitev na prvih uškah bom uporabil plastične cevke ki tehtajo 8g :D .


Ja načrt je zares malce kilavo narejen - še posebej ker zraven ni kosovnice. Zanima pa me kako bi se krila pritrdila če nebi bila narejena iz enega samega dela.


Z lepilnim trakom :lol: - malce čudno ampak Roman Ložar je rekel tako
Uporabniški avatar
overlord_tm
Naš človek :)
 
Prispevkov: 132
Pridružen: 06.05.2004, 14:28
Kraj: Domžale - Vir

Prejšnja

Vrni se na Elektro..

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov